Montaż i Serwis Klimatyzacji

Jedną z usług świadczoną przez przedsiębiorstwo POLAR i jednocześnie stanowiącą bazę przygotowanej przez nas oferty jest profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji. Jako fachowcy doskonale wiemy, jak w prawidłowy sposób dokonać niezbędnej instalacji, będąc przy tym perfekcyjnie zorientowanymi w tematyce przeglądów i napraw urządzeń odpowiedzialnych za utrzymywanie w pomieszczeniu określonej temperatury powietrza. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi na pytania związane z usługami świadczonymi przez firmę POLAR.

Zakres Prac Związanych z Montażem Klimatyzacji

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług realizujemy szereg działań związanych z montażem klimatyzacji. Dzięki temu proponowana przez nas oferta ma charakter kompleksowy, co stanowi duży atut dla korzystających z naszej pomocy klientów – zarówno prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Zakres prac, których podejmują się nasi fachowcy, obejmuje między innymi instalację jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej. Zanim jednak dojdzie do realizacji wymienionych czynności, zajmujemy się przygotowaniem wskazanego przez klienta miejsca do planowanego montażu klimatyzacji poprzez wykonanie otworów w ścianie. Po zakończonej sukcesem instalacji jednostek przechodzimy do wykonania instalacji freonowej mającej znajdować się pomiędzy wspomnianymi jednostkami. Następnie podłączamy klimatyzator do instalacji elektrycznej, montujemy odpływ skroplin, po czym wykonujemy niezbędne sprawdzenie szczelności całego systemu. Potwierdzenie badanego parametru umożliwia nam wykonanie próżni w układzie. W ostatnim etapie prac montażowych weryfikujemy poprawność działania klimatyzacji oraz wyjaśniamy klientowi prawidłowy sposób korzystania z gotowego systemu.

Do Kogo Kierowana Jest Usługa Montażu i Serwisu Klimatyzacji?

Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu reprezentujących firmę POLAR fachowców jesteśmy gotowi podjąć się montażu i serwisu klimatyzacji zarówno w obiektach prywatnych, jak i publicznych oraz należących do przedsiębiorstw, uwzględniając między innymi biura, lokale użytkowe, bary, restauracje, hale produkcyjne, magazynowe i przemysłowe. Oznacza to, że specjalizujemy się w montażu i serwisie klimatyzacji w domach i mieszkaniach, a także w montażu i serwisie klimatyzacji przemysłowych. Naszymi klientami są więc osoby prywatne i przedsiębiorcy, którym zależy na profesjonalnym montażu klimatyzacji bądź przeglądzie i ewentualnej naprawie systemu chłodzącego.

Profesjonalny Montaż i Serwis Klimatyzacji na Terenie Całej Polski

Chcąc odpowiadać na potrzeby licznej grupy klientów, staramy się działać globalnie, nie ograniczając się tym samym do jednego obszaru. Choć siedziba przedsiębiorstwa POLAR znajduje się w Grójcu, to świadczymy usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkie te osoby, które są zainteresowane naszą ofertą, niezależnie od miejsca ich zamieszkania czy prowadzenia działalności gospodarczej. Usługa montażu i serwisu klimatyzacji jest skierowana do mieszkańców całej Polski.

Znaczenie Fachowego Serwisu Klimatyzacji

Oprócz montażu klimatyzacji firma POLAR zajmuje się również serwisem systemów chłodzących. Dbamy o to, by nasi klienci stale cieszyli się odpowiednim zakresem temperatur i wilgotności powietrza we wnętrzu, dlatego zwracamy im uwagę na duże znaczenie regularnego serwisu posiadanej instalacji. Brak działań z tym związanych mogłoby doprowadzić do istotnego zmniejszenia się jakości chłodzenia, a w efekcie nawet do awarii polegającej na uszkodzeniu systemu. W ramach serwisu klimatyzacji wykonujemy między innymi oczyszczanie i odgrzybianie parownika oraz pomiar ciśnienia w układzie chłodzenia.